MENU
Головна » Файли » Soft » Network

CLASSROOM SPY PROFESSIONAL
·
Скачати бесплатно
Розмір: 24 Mb || Загрузок: 137
13.04.2016, 22:49

Назва програми: Classroom Spy Professional  
Версія програми:3.2.1
Мова інтерфейсу: Мультиязичний 
Статус: умовно 

 

Classroom Spy Professional - це програма, призначена для адміністраторів комп'ютерних клубів або комп'ютерних класів. Вона дозволяє швидко отримати зображення з віддаленого комп'ютера, підключеного до локальної мережі. Причому "шпигувати" за тим, що робить користувач можна абсолютно непомітно. Так що завдяки даній утиліті учитель зможе спостерігати за тим, що роблять його підопічні в даний момент. До речі, для того, щоб одночасно стежити за безліччю комп'ютерів, вікно програми можна розділити на кілька частин.
Крім того, Classroom Spy Professional дозволяє перехопити контроль за комп'ютером. Така можливість дозволяє легко продемонструвати порядок дій в процесі навчання або швидко вимкнути всі комп'ютери в мережі. Адміністратор може також посилати повідомлення всім комп'ютери користувачів і проектувати на них зображення зі свого комп'ютера. Встановити і НАЛАШТУВАТИ Classroom Spy Professional досить просто - з цим впорається навіть пересічний користувач, не те що адміністратор локальної мережі.

 

УВАГА!

Матеріали на сторінці  викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Категорія: Network | Додав: vchytel-inf
Переглядів: 388 | Завантажень: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz